Skip to content
Menu

úvod

FM STUDIO DRAW je kreativní a designérská dílna. Zaměřujeme se především na oblast oděvů pro aktivní způsob života. Naše věci vyrábíme pod vlastní značkou Skafandr. 

Máme rádi originální kousky a ty pro vás už více než 15 let navrhujeme.

Taky jsme velcí patrioti, a proto spolupracujeme s českými dyzajnéry, pracujeme hlavně s českými materiály a šijeme v naší vlastní jihlavské dílně. Zakládáme si u všech výrobků na dokonalém dílenském zpracování, střihu a provedení.

                                                           Skafandr…. jde ti po těle

Hedáš novou zajímavou značku a střih oblečení pro sebe nebo potřebuješ originální dyzajn firemního oblečení? Stačí si vybrat:

Skafandr fashion …. Nebuď součástí šedi českých chodníku a vyber si svůj originální kousek.

to chci tlačítko

Promo fashion …. Obleč se do práce s nadšením!

to chci tlačítko

Skafandr fashion stránka

Vítej v digitálném obchode značky skafandr. Několikrát do roka pro tebe doplňujeme nové originální kousky od našich návrhářů. Pokud si opravdový patriot, věř že všechny naše kousky jsou vyráběny z českých materiálů v čechách v naší vlastní Jihlavské dílně. Stačí si jen vybrat.

Promo fashion stránka

FM STUDIO DRAW je kreativní a výrobní dílna s vlastní značkou Skafandr, která na českém trhu působí od roku 2004.

Jsme velcí patrioti, a proto spolupracujeme s českými dodavateli, výrobci a dyzajnery. Pracujeme hlavně s českými materiály a šijeme v naší jihlavské dílně.

U námi vyráběného textilu dbáme na jeho funkčnost, originalitu a kvalitu zpracování a materiálů.

Vyrábíme pro všechny, kteří rádi vidí své zaměstnance, zákazníky nebo partnery v originálním a kvalitním outfitu. Ať už jsou to firmy v gastronomii, bartenderu, výrobní závody, výrobci textilu ale i malé rodinné firmy nebo živnostníci.

Jsme Vaším partnerem a průvodcem od chvíle Vaší první vize, až po úplné a perfektní zpracování celého formátu zakázky. 

Naše práce začíná první kreslenou nebo elektronickou skicou od našich dyzajnerů, dále předvýrobním vzorkem a končí finálním výrobkem a vaší radostí z něj. A to vše i v limitovaném množství.

Umíme navrhovat a šít, ale zajistíme i návrh a výrobu aplikací. K tomu používáme klasické postupy jako je sítotisk, sublimační technologie a výšivka, ale jsme schopni na Vaše přání vyrobit i speciální sítotiskové 3D aplikace.